Dovanos ir atributika
darbuotojams įvairioms progoms

Sveikinkite ir stebinkite darbuotojus reguliariai. Padėsime Jums
sukurti originalią dovaną visomis progomis, nesvarbu ar gimtadienis,
jubiliejus, ar kita šventė. Išsirinkite iš gausybės džemperių, maikučių,
kepuraičių ar kitų dovanų idėjų, kurios bus papuoštos Jūsų įmonės
logotipu. Kiekvienas darbuotojas gali būti Jūsų įmonės misijos
vėliavnešys.

Dovanos ir atributika darbuotojams įvairioms progoms

Sveikinkite ir stebinkite darbuotojus reguliariai. Padėsime Jums sukurti originalią dovaną visomis progomis, nesvarbu ar gimtadienis, jubiliejus, ar kita šventė. Išsirinkite iš gausybės džemperių, maikučių, kepuraičių ar kitų dovanų idėjų, kurios bus papuoštos Jūsų įmonės logotipu. Kiekvienas darbuotojas gali būti Jūsų įmonės misijos vėliavnešys.

Kiekvienai dienai ir po darbo valandų

Dovanos Jūsų darbuotojams

Gimtadienio dovanos

Dėmesys, kurį įvertina kiekvienas darbuotojas

Būsimiems darbuotojams

Onboarding box'ai padės pasijusti komandos dalimi nuo pirmos akimirkos

Atsisveikinimo dovanos

Visi geri dalykai turi pradžią ir pabaigą, nepamirškime ir padėkoti

Dovanų rinkiniai Kalėdoms

Laimingi darbuotojai – pirmas žingsnis sėkmės link. Švenčių metu visi laukia dovanų

Maža staigmena sukels didelę šypseną

Dovanų rinkiniai darbuotojams

Jūsų įmonės
atributikos parduotuvė

Gimtadienis, jubiliejus ar kita šventė, leiskite savo
darbuotojams išsirinkti atributiką, kurios jie nori.
Jums nereikės niekuo rūpintis, o mes
pasirūpinsime gamyba ir produktų išsiuntimu.

Jūsų įmonės atributikos parduotuvė

Gimtadienis, jubiliejus ar kita šventė, leiskite savo darbuotojams išsirinkti atributiką, kurios jie nori. Jums nereikės niekuo rūpintis, o mes pasirūpinsime gamyba ir produktų išsiuntimu.

Dovanos darbuotojams papildoma informacija

Sėkmingą verslą supa stropūs, motyvuoti ir profesionalūs darbuotojai. Todėl nepamirškite nustebinti ir savo darbuotojų, net kai jie to nesitiki. Mes Jums padėsime nustebinti savo darbuotojus originaliomis ir individualiomis dovanomis ar dovanų rinkiniais.

Dovanos darbuotojams – įmonės įvaizdis

Jei norite išlaikyti savo darbuotojus motyvuotus, dovanos darbuotojams su Jūsų įmonės atributika gali būti efektyvus būdas tai padaryti. Įmonės atributika pasipuošę darbuotojai skleidžia žinutę, jog jie priklauso vienam būriui, juos sieja vieninga misija ir yra daugiau nei tiesiog įmonės darbuotojai. Jei turite savo idėjų ar norite nustebinti savo darbuotojus, mes galime padėti sukurti individualius dovanų rinkinius ar nepriekaištingą įmonės ir darbuotojų įvaizdį, atrinkti produktus ir sukomplektuoti originalias dovanas darbuotojams.

Įmonės įvaizdį puikiai padeda sukurti apranga, todėl daugelis darbuotojų tikisi gauti ir noriai pasipuošia džemperiais, marškinėliais, kepuraitėmis, striukėmis ar kita kokybiška apranga su įmonės logotipu. Parinkus tinkamas spalvas, ir suderinus su Jūsų įmonės stiliaus knyga, galima pasiekti puikų rezultatą, kuris nustebins ne tik darbuotojus, bet ir Jūsų verslo partnerius, kai juos sutiksite konferencijoje ar kito susitikimo metu. Taip Jūsų įmonės įvaizdis atspindės Jūsų įmonės vertybes ir skleidžiamą žinutę.

Kokiomis progomis dovanoti dovanas darbuotojams?

Netikėčiausios dovanos yra visuomet smagiausios. Todėl kartais ir nebūtina laukti progos, tiesiog imkite ir nustebinkite darbuotojus padovanodami jiems, kad ir nedidelę smulkmeną – medžiaginį maišelį, puodelį ar kitą kokybišką produktą su Jūsų įmonės logotipu. Mūsų asortimentas yra nuolatos pildomas ir kruopščiai atrenkamas, todėl visuomet siūlome tik tikrai kokybiškus ir skoningus produktus, kurie yra darbuotojų mėgstami.

Taip pat tampa įprasta, kad būsimi darbuotojai taip gauna dovanų rinkinius – “onboarding box‘us”. Šis rinkinys yra puikus būdas nuo pirmų dienų parodyti, kad vertinate savo komandą ir leisti naujiems darbuotojams įsilieti į komandos ritmą pilnu tempu.

Jei Jūsų komanda dažnai keliauja į komandiruotes, konferencijas, muges ar klientų susitikimus, tai puiki proga darbuotojus papuošti įmonės atributika ir būti matomiems bei skleisti žinutę apie Jūsų įmonės vertybes.

Kitos progos, kuriomis taip pat galite pasveikinti darbuotojus, yra: darbuotojo gimtadieniai, vestuvės, vaiko gimimas, metų sukaktis dirbant Jūsų įmonėje ar kitas jubiliejus, įmonės gimtadienis, tikslų pasiekimas. Kadangi kartais geri dalykai turi ir pabaigą, atsisveikinant su darbuotoju taip pat galite padovanoti ir atsisveikinimo dovaną, kad darbuotojas prisimintų apie Jus ir darbą kartu.

Kaip žinoti, ką dovanoti darbuotojams?

Dovanoti darbuotojams galite tai, ko dar nesate dovanoję, taip pat galite turėti kelis rinkinius, kad dovanos nesikartotų. Tačiau, jei norite dažniau nustebinti savo darbuotojus, tuomet galite jiems padovanoti valgomus ir suvartojamus dovanų rinkinius. Tokie rinkiniai niekada neprapuola.

Jei norite sukurti komandiškumo jausmą bei dvasią, tuomet siūlome komandą visų pirma aprūpinti apranga: džemperiais, bliuzonais, marškinėliais, kepuraitėmis, kuprinėmis, kompiuterių dėklais ar kita apranga, kuri dera prie sezono. Užrašų knygutės, tušinukai, medžiaginiai maišeliai, penalinės, taip pat yra smagios smulkmenos, kurios niekada neprapuola ir yra naudojamos darbo metu kas dieną.

Taip pat galite dovanoti dovanas pagal darbuotojų hobius,pavyzdžiui, jei darbuotojai dažnai keliauja, sportuoja ar užsiima kita veikla, galite jiems padovanoti gertuves, rankšluosčius ar kitą su būtent ta veikla susijusia atributiką.

Nuolatos ieškome įvairiausių idėjų ir pildome mūsų dovanų pasirinkimus, kad nuolatos galėtume pasiūlyti nepabodusias, kokybiškas ir originalias dovanas.

Dovanos darbuotojams Kalėdoms

Žiemos šventės, Kalėdos ir naujieji metai, yra pats populiariausias metas, kada įmonės nusprendžia nustebinti bei parodyti dėmesį savo verslo partneriams, klientams ir darbuotojams. Tam, kad visas dovanų parinkimo procesas vyktų sklandžiau ir efektyviau, mes esame paruošę jau iš anksto sukurtus dovanų rinkinius darbuotojams ir partneriams, kuriuos atrinkome su meile ir dideliu užsidegimu. Šie rinkiniai yra papuošiami Jūsų įmonės spalvomis ir logotipu, kad klientas galėtų įvertinti ir atpažinti Jūsų padovanotas dovanas. Jei turite idėjų ir norite susikurti savo atskirą verslo dovanų rinkinį Kalėdoms ar kitai progai – galite tai padaryti kartu su mūsų pagalba. Tiesiog išsirinkite iš mūsų turimų produktų, ir, gavus užsakymą, mes Jus pakonsultuosime bei suderinsime visas detales. Galime Jums padėti sukurti originalų, individualų dizainą, kad Jūsų dovanos tikrai išsiskirtų iš kitų.

Mūsų teikiamos paslaugos

Puoselėti, neužmiršti ir motyvuoti darbuotojus yra labai svarbu, todėl mes padėsime Jums išsirinkti, sukurti ir pagaminti individualius dovanų rinkinius ar pavienes dovanas, kuriomis Jus nustebinsite savo svarbiausius. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų norimas ar mūsų sukurtas dizainas atsidurtų ant dovanų ar pakuočių ir taip visos dovanos būtų papuoštos Jūsų įmonės logotipu arba šūkiu.

Kaip susisiekti su mumis?

Galite pateikti užklausą mūsų kontaktų puslapyje, parašyti el. laišką į [email protected], paskambinti mums arba tiesiog išsirinkite prekes ir atlikite preliminarų užsakymą mūsų puslapyje. Gavus užsakymą, su Jumis susisieksime, pakonsultuosime, padėsime rasti geriausią sprendimą ir galėsime parengti galutinį pasiūlymą.

Nepamirškite, kad mažos dovanos ir dėmesys sukelia didžiules ir nuoširdžias šypsenas.

Populiariausios kategorijos

Visi produktai

Apranga 
Džemperiai su logotipu
Marškinėliai su logotipu
Kepuraitės su logotipu
Liemenės su logotipu
Polo marškinėliai su logotipu
Striukės su logotipu

Gėrimui ir maistui
Gertuvės su logotipu
Gertuvės / termosai su logotipu
Pietų dėžutės su logotipu
Puodeliai su logotipu
Termo puodeliai su logotipu

Kuprinės ir krepšiai
Kuprinės su logotipu
Krepšiai su logotipu
Šaltkrepšiai su logotipu
Maišeliai su logotipu
Kompiuterio dėklai su logotipu

Ofisui ir aksesuarai
Skėčiai su logotipu
Kaklajuostės su logotipu
Rašikliai su logotipu
Užrašų knygutės su logotipu
Rankšluosčiai ir pledai su logotipu
Technologijos
Namams
Įrankiai

Rinkiniai
Dovanų rinkiniai
Onboarding / welcome kit’ai darbuotojams
Verslo dovanos / rinkiniai

Įmonės darbuotojus nustebina įvairiomis progomis (pirmoji darbo diena, gimtadieniai, įmonės gimtadieniai ar žiemos šventės). Populiariausi ir didžiausiai šypsenas sukeliantys pasirinkimai:

Onboarding box‘ai / welcome kit‘ai – naujokams, nudžiugins pirmąją darbo dieną

Džemperiai su logotipu arba marškinėliai su logotipu – sukurs komandinę nuotaiką

Kuprinės su logotipu – praktiška ir patogi dovana

Gertuvės su logotipu –  naudinga ir po darbo valandų

Puodeliai su logotipu – papuoš ofisą ir reprezentuos Jūsų įmonę

Darbuotojų rinkiniai, marškinėliai, džemperiai, kuprinės, puodeliai ir visi kiti produktai gali būti papuošti logotipais. Pasirinktiems produktams rekomenduosime geriausius metodus, padėsime paruošti maketus ir parinkti tinkamą dizainą. Populiariausi metodai, kuriais puošiame atributiką:

– Siuvinėjimas

– Tampografija

– Šilkografija

– DTG spauda

– Graviravimas

– 360 spauda / graviravimas

Netaikome minimalaus užsakymo kiekio, nes mums svarbu patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius. Svarbu suprasti, kad užsakomas kiekis turi įtaka kainai, todėl išsiaiškinus Jūsų poreikė pateiksime geriausią galimą sprendimą.

Gamybos trukmė priklauso nuo užsakomų produktų ir jų kiekio, bei sezono. Gamyba gali trukti nuo 1-5 dienų, tam tikrais atvėjais ir apie 5-14 dienų. Visuomet apie terminus informuojame modeliuojant galutinį užsakymą ir prisitaikome prie Jūsų poreikių.

Norite nustebinti savo darbuotojus ar verslo partnerius? Susisiekite su mumis.

Apie Mus

Jau daugelį metų kartu su randu.lt darbuotojų paieškos platforma padedame įmonėms rasti darbuotojus. Laikui bėgant supratome, kad svarbu ne tik surasti tinkamus darbuotojus, bet ir atrasti būdus, kaip juos skatinti bei motyvuoti. Taip gimė idėja sukurti perks.lt, kuri padeda įmonėms ne tik nudžiuginti ir paskatinti darbuotojus, bet ir priminti, jog be laimingų darbuotojų, nėra ir sėkmės.

perks-logo
randu logo

Turite klausimų? Susiekite su mumis.

Susisiekite su mumis

Turite klausimų, ar reikalinga pagalba? Susisiekite su mumis ir atsakysime į visus klausimus.

Nemokama ir neįpareigojanti konsultacija

Turite klausimų ar reikalinga pagalba? Tuomet užsiregistruokite nemokamai ir neįpareigojančiai konsultacijai. Išsiaiškinsime Jūsų poreikį, supažindinsime su mūsų produkcija ar sukursime individualų sprendimą tik Jums.