perks-logo

Įmonės gimtadieniai

Dėmėsys ir smulkemnos, kurias įvertina kiekvienas. Nustebinkite savo klientus ir partnerius

Dovanų rinkiniai Kalėdoms

Švenčiu metu priminkite, kad vertinate savo partnerius ir klientus, o sėkmingai veikti galite tik kartu

Būsimiems darbuotojams

Onboarding box'ai padės pasijusti komandos dalimi nuo pirmos akimirkos

Gimtadienio dovanos

Dėmėsys, staigmenos ir smulkemnos, kurias įvertina kiekvienas darbuotojas

Kuprinės su logotipu

Sėkmingą verslą supa stropūs, motyvuoti ir profesionalūs darbuotojai. Todėl nepamirškite nustebinti ir savo darbuotojų, net kai jie to nesitiki. Mes Jums padėsime nustebinti savo darbuotojus originaliomis ir individualiomis dovanomis ar dovanų rinkiniais.

Įmonės darbuotojus nustebina įvairiomis progomis (pirmoji darbo diena, gimtadieniai, įmonės gimtadieniai ar žiemos šventės). Populiariausi ir didžiausiai šypsenas sukeliantys pasirinkimai:

Onboarding box‘ai / welcome kit‘ai – naujokams, nudžiugins pirmąją darbo dieną

Džemperiai su logotipu arba marškinėliai su logotipu – sukurs komandinę nuotaiką

Kuprinės su logotipu – praktiška ir patogi dovana

Gertuvės su logotipu –  naudinga ir po darbo valandų

Puodeliai su logotipu – papuoš ofisą ir reprezentuos Jūsų įmonę

Darbuotojų rinkiniai, marškinėliai, džemperiai, kuprinės, puodeliai ir visi kiti produktai gali būti papuošti logotipais. Pasirinktiems produktams rekomenduosime geriausius metodus, padėsime paruošti maketus ir parinkti tinkamą dizainą. Populiariausi metodai, kuriais puošiame atributiką:

– Siuvinėjimas

– Tampografija

– Šilkografija

– DTG spauda

– Graviravimas

– 360 spauda / graviravimas

Netaikome minimalaus užsakymo kiekio, nes mums svarbu patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius. Svarbu suprasti, kad užsakomas kiekis turi įtaka kainai, todėl išsiaiškinus Jūsų poreikė pateiksime geriausią galimą sprendimą.

Gamybos trukmė priklauso nuo užsakomų produktų ir jų kiekio, bei sezono. Gamyba gali trukti nuo 1-5 dienų, tam tikrais atvėjais ir apie 5-14 dienų. Visuomet apie terminus informuojame modeliuojant galutinį užsakymą ir prisitaikome prie Jūsų poreikių.

Kuprinės yra puiki dovana darbuotojams, nes jos yra funkcionalus ir patogus būdas keliauti verslo kelionėse. Viena naudingiausių kuprinių savybių – galimybė turėti atskirą skyrių ar įmautę, specialiai sukurtą saugiai laikyti ir apsaugoti nešiojamuosius kompiuterius keliaujant. Ši funkcija gali būti labai naudinga, kai stengiatės apsaugoti įmonės inventorių.

Dar vienas didelis privalumas renkantis kuprinę kaip įmonės dovaną yra tai, kad jos paprastai yra daug patvaresnės ir ilgaamžiškesnės. Daugelis šiuolaikinių kuprinių yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, balistinio nailono, todėl laikui bėgant jos tampa itin atsparios nusidėvėjimui. Gerai pagaminta kuprinė gali tarnauti daugelį metų, todėl tai yra puiki ilgalaikė investicija jūsų darbuotojams.

Apskritai kuprinės yra puikus dovanų pasirinkimas darbuotojams, kuriems reikia dažnai keliauti į komandiruotes. Jos yra funkcionalus ir patogus būdas nešiotis visus daiktus, kartu apsaugant vertingą elektroniką, pavyzdžiui, nešiojamuosius ir planšetinius kompiuterius. Taigi, jei ieškote verslo dovanos, kurią jūsų komanda iš tikrųjų naudos ir įvertins, apsvarstykite galimybę padovanoti jiems kokybišką kuprinę!

 

Rinkdami dovanas darbuotojams, galite apsvarstyti galimybę padovanoti jiems ką nors, kas padėtų reklamuoti įmonę, pavyzdžiui, firminę kuprinę! Tokios kuprinės gali būti puikios jūsų logotipui demonstruoti ir naudingos kasdieniame gyvenime. Be to, tai funkcionalios dovanos.

 

Šiuo metu galima įsigyti daug skirtingų kuprinių tipų, ir kiekvienas jų turi savų privalumų. Pavyzdžiui, kai kurios kuprinės turi didelius pagrindinius skyrius, kuriuose lengva vienu metu nešiotis daug daiktų, o kitos turi mažesnius skyrius, kurie puikiai tinka mažesniems daiktams, pavyzdžiui, telefonams ar raktams, nešiotis. Taip pat yra vandeniui atsparių kuprinių, jei jums reikia kažko, kas atlaikytų drėgnus orus.

Firminės kuprinės yra ne tik naudingos ir praktiškos, bet ir puikus būdas parodyti savo įmonės logotipą ar šūkį. Daugelis žmonių iš karto pamato spalvingus logotipus ant šių kuprinių, o tai padeda išpopuliarinti jūsų prekės ženklo pavadinimą ir didinti įmonės žinomumą.

Jei ieškote smagios ir funkcionalios dovanos savo darbuotojams šį šventinį sezoną, apsvarstykite galimybę pasirinkti firmines kuprines! Šios dovanos jiems patiks ne tik todėl, kad jos yra naudingos, bet ir todėl, kad padeda formuoti įmonės stilių.

Yra daug įvairių stilių ir tipų kuprinių, todėl tikrai rasite tai, kas atitiktų jūsų darbuotojų poreikius ir kartu padėtų reklamuoti jūsų įmonę. Kodėl gi šiais metais nedovanojus šių puikių dovanų savo darbuotojams per šventes? Nesvarbu, ar jums reikia kažko praktiško, ar tiesiog smagios dovanos, kuprinės tikrai patiks!

Dovanos ir naudos darbuotojams yra svarbios įmonei dėl daugelio priežasčių. Pirma, jos gali padėti skatinti darbuotojų draugiškumo ir geranoriškumo jausmą. Dovanodami darbuotojams nedideles dovanėles ar siurprizus ypatingomis progomis, pavyzdžiui, per gimtadienius ar šventes, įmonės gali stiprinti komandinę dvasią ir kurti teigiamą darbo aplinką.

Antra, dovanos darbuotojams gali būti puikios rinkodaros priemonės. Kai įmonės stengiasi parodyti dėkingumą savo darbuotojams, tai dažnai pastebi klientai, užsakovai ar kiti visuomenės nariai, kurie gali pastebėti, kad jų mėgstama įmonė rūpinasi savo darbuotojais. Tai sustiprina mintį, kad įmonė vertina savo darbuotojus ir gerai su jais elgiasi, o tai savo ruožtu gali padidinti klientų lojalumą ir pagerinti pardavimus.

Galiausiai, dovanos ir naudos darbuotojams gali būti puikus būdas atlyginti darbuotojams už sunkų darbą. Kai įmonės pripažįsta, kad kiekvienas žmogus atlieka svarbų vaidmenį, padedantį organizacijai siekti sėkmės, darbuotojai dažniau jaučiasi motyvuoti ir stengiasi dirbti kuo geriau. Dėl to gali padidėti produktyvumas, sumažėti darbuotojų kaita ir pagerėti bendri įmonės veiklos rezultatai. Labai rekomenduojame susipažinti su mūsų perks.lt nuolaidų platforma, kurioje galėsite pasiūlyti naudas ir nuolaidas darbuotojams jų pamėgoste parduotuvėse..

Taigi, jei ieškote būdų, kaip pagerinti savo įmonės kultūrą ar veiklos rezultatus, apsvarstykite galimybę investuoti šiek tiek laiko ir pinigų į dovanas ir naudas darbuotojams. Jūsų darbuotojai tai tikrai įvertins!

Taip pat jei norite nudžiuginti savo klientus, partnerius, tuomet pagal Jūsų poreikį galime sukurti ir verslo dovanas ar jų rinkinius ir taip Jūs parodysite savo dėmesį tiems, kurie prisideda prie Jūsų verslo sėkmės.

Turite klausimų? Susiekite su mumis.

Susisiekite su mumis

Turite klausimų, ar reikalinga pagalba? Susisiekite su mumis ir atsakysime į visus klausimus.

Kategorijos

Nemokama ir neįpareigojanti konsultacija

Turite klausimų ar reikalinga pagalba? Tuomet užsiregistruokite nemokamai ir neįpareigojančiai konsultacijai. Išsiaiškinsime Jūsų poreikį, supažindinsime su mūsų produkcija ar sukursime individualų sprendimą tik Jums.