perks-logo

Įmonės gimtadieniai

Dėmėsys ir smulkemnos, kurias įvertina kiekvienas. Nustebinkite savo klientus ir partnerius

Dovanų rinkiniai Kalėdoms

Švenčiu metu priminkite, kad vertinate savo partnerius ir klientus, o sėkmingai veikti galite tik kartu

Būsimiems darbuotojams

Onboarding box'ai padės pasijusti komandos dalimi nuo pirmos akimirkos

Gimtadienio dovanos

Dėmėsys, staigmenos ir smulkemnos, kurias įvertina kiekvienas darbuotojas

Polo marškinėliai su logotipu

Sėkmingą verslą supa stropūs, motyvuoti ir profesionalūs darbuotojai. Todėl nepamirškite nustebinti ir savo darbuotojų, net kai jie to nesitiki. Mes Jums padėsime nustebinti savo darbuotojus originaliomis ir individualiomis dovanomis ar dovanų rinkiniais.

Įmonės darbuotojus nustebina įvairiomis progomis (pirmoji darbo diena, gimtadieniai, įmonės gimtadieniai ar žiemos šventės). Populiariausi ir didžiausiai šypsenas sukeliantys pasirinkimai:

Onboarding box‘ai / welcome kit‘ai – naujokams, nudžiugins pirmąją darbo dieną

Džemperiai su logotipu arba marškinėliai su logotipu – sukurs komandinę nuotaiką

Kuprinės su logotipu – praktiška ir patogi dovana

Gertuvės su logotipu –  naudinga ir po darbo valandų

Puodeliai su logotipu – papuoš ofisą ir reprezentuos Jūsų įmonę

Darbuotojų rinkiniai, marškinėliai, džemperiai, kuprinės, puodeliai ir visi kiti produktai gali būti papuošti logotipais. Pasirinktiems produktams rekomenduosime geriausius metodus, padėsime paruošti maketus ir parinkti tinkamą dizainą. Populiariausi metodai, kuriais puošiame atributiką:

– Siuvinėjimas

– Tampografija

– Šilkografija

– DTG spauda

– Graviravimas

– 360 spauda / graviravimas

Netaikome minimalaus užsakymo kiekio, nes mums svarbu patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius. Svarbu suprasti, kad užsakomas kiekis turi įtaka kainai, todėl išsiaiškinus Jūsų poreikė pateiksime geriausią galimą sprendimą.

Gamybos trukmė priklauso nuo užsakomų produktų ir jų kiekio, bei sezono. Gamyba gali trukti nuo 1-5 dienų, tam tikrais atvėjais ir apie 5-14 dienų. Visuomet apie terminus informuojame modeliuojant galutinį užsakymą ir prisitaikome prie Jūsų poreikių.

Ieškote šaunios dovanos savo darbuotojams? Apsvarstykite polo marškinėlius su įmonės logotipu! Marškinėliai su logotipu – puikus būdas reprezentuoti savo įmonę ir kurti įmonės įvaizdį. Šios stilingos dovanos bus naudingos ne tik biure, bet jas galima dėvėti ir renginiuose bei lankantis pas klientus. Jie gali padėti užmegzti glaudų ryšį tarp kolegos, partnerių ir sustiprinti įmonės ženklą.

Kodėl turėtumėte rinktis maikutės su logotipu savo įmonei? Aptarkime keletą pagrindinių priežasčių:

Pirma, polo marškinėliai yra praktiška dovana, kurią darbuotojai dažnai naudoja. Polo marškinėlius galima puikiai dėvėti darbe, įmonės renginiuose, kur jie gali padėti reklamuoti jūsų prekės ženklą ir didinti žinomumą.

Antra, polo marškinėliai su logotipu taip pat sukuria jūsų darbuotojų vienybės jausmą. Darbuotojai, dėvintys tuos pačius polo marškinėlius, jausis labiau susiję vieni su kitais ir su visa jūsų įmone. Tai ypač aktualu, jei marškinėlius suprojektuosite taip, kad jų dizaine būtų jūsų prekės ženklo tapatybės ar šūkio elementų.

Trečia, šios dovanos yra puikus būdas pagerinti darbuotojų nuotaiką, moralę ir kartu skatinti komandinę dvasią. Žmonėms patinka gauti dovanas ir visada malonu, kai jaučiatės pripažintas ir visumos dalimi.

Taigi jei ieškote naudingos, nebrangios ir stilingos dovanos savo darbuotojams, apsvarstykite marškinėlius su logotipu! Jie tikrai patiks visiems jūsų komandos nariams.

Klausimai, kuriie gali kilti žmonėms apie polo marškinėlius su logotipu:

1. Kokie yra keli skirtingi spausdinimo būdai, kuriuos galima naudoti kuriant įmonės logotipą ant polo maikučių?

Įmonės logotipą ant polo maikučių galima spausdinti įvairiais būdais, įskaitant šilkografiją, skaitmeninę spaudą ir siuvinėjimą. Kiekvienas iš šių metodų turi savitų privalumų ir trūkumų, kai norima sukurti patrauklų, aukštos kokybės logotipo dizainą. Tačiau mūsų komanda padės parinkti tinkamiausią būdą ir įgyvendinti Jūsų viziją.

2. Kaip pasirinkti tinkamą polo marškinėlių dizaino dydį ir stilių?

Renkantis tinkamo stiliaus ir dydžio logotipo dizaino polo marškinėlius, svarbu atsižvelgti į tokius veiksnius kaip bendras estetinis patrauklumas, patogumo lygis ir patvarumas. Kai kurios medžiagos gali būti geriau pritaikytos tam tikrai aplinkai ar veiklai nei kitos, todėl, norint pasirinkti tinkamą medžiagą, svarbu gerai apgalvoti, kaip polo marškinėliai bus naudojami. Be to, kai kurie spausdinimo būdai gali būti tinkamesni tam tikrų tipų logotipams ir dizainui, todėl svarbu bendradarbiauti su profesionaliu dizaineriu, kuris padės pasirinkti tinkamą stilių ir dydį.

3. Kokie dydžiai galimi?

Galime pasiūlyti įvairių dydžių nuo XXS iki 4XL, reikia atkreipti dėmesį, kad ne visi modeliai ar spalvos turi visų dydžių pasirinkimus, tačiau individualiai pagal Jūsų poreikį parinksime modelį ir spalvus, kad įgyvendintume Jūsų viziją.

4. Kaip prižiūrėti polo marškinėlius?

Norėdami prižiūrėti polo marškinėlius su logotipu, pradėkite juos skalbti šaltame vandenyje su švelniu skalbikliu. Nenaudokite jokių aštrių cheminių medžiagų ar baliklių, nes jie gali sugadinti audinį ir išblukinti raštą. Taip pat svarbu skalbiant naudoti švelnų skalbimo ciklą, nes tai padės išvengti nereikalingo marškinėlių nusidėvėjimo. Be to, polo marškinėlius visada džiovinkite ore, užuot dėję į drabužių džiovyklę, nes tai padės išlaikyti jų formą ir laikui bėgant nesusitrauks.

Taigi, jei ieškote unikalios, stilingos ir personalizuotos dovanos savo darbuotojams, apsvarstykite galimybę užsisakyti polo marškinėlius pagal užsakymą jau šiandien!

Dovanos ir naudos darbuotojams yra svarbios įmonei dėl daugelio priežasčių. Pirma, jos gali padėti skatinti darbuotojų draugiškumo ir geranoriškumo jausmą. Dovanodami darbuotojams nedideles dovanėles ar siurprizus ypatingomis progomis, pavyzdžiui, per gimtadienius ar šventes, įmonės gali stiprinti komandinę dvasią ir kurti teigiamą darbo aplinką.

Antra, dovanos darbuotojams gali būti puikios rinkodaros priemonės. Kai įmonės stengiasi parodyti dėkingumą savo darbuotojams, tai dažnai pastebi klientai, užsakovai ar kiti visuomenės nariai, kurie gali pastebėti, kad jų mėgstama įmonė rūpinasi savo darbuotojais. Tai sustiprina mintį, kad įmonė vertina savo darbuotojus ir gerai su jais elgiasi, o tai savo ruožtu gali padidinti klientų lojalumą ir pagerinti pardavimus.

Galiausiai, dovanos ir naudos darbuotojams gali būti puikus būdas atlyginti darbuotojams už sunkų darbą. Kai įmonės pripažįsta, kad kiekvienas žmogus atlieka svarbų vaidmenį, padedantį organizacijai siekti sėkmės, darbuotojai dažniau jaučiasi motyvuoti ir stengiasi dirbti kuo geriau. Dėl to gali padidėti produktyvumas, sumažėti darbuotojų kaita ir pagerėti bendri įmonės veiklos rezultatai. Labai rekomenduojame susipažinti su mūsų perks.lt nuolaidų platforma, kurioje galėsite pasiūlyti naudas ir nuolaidas darbuotojams jų pamėgoste parduotuvėse..

Taigi, jei ieškote būdų, kaip pagerinti savo įmonės kultūrą ar veiklos rezultatus, apsvarstykite galimybę investuoti šiek tiek laiko ir pinigų į dovanas ir naudas darbuotojams. Jūsų darbuotojai tai tikrai įvertins!

Taip pat jei norite nudžiuginti savo klientus, partnerius, tuomet pagal Jūsų poreikį galime sukurti ir verslo dovanas ar jų rinkinius ir taip Jūs parodysite savo dėmesį tiems, kurie prisideda prie Jūsų verslo sėkmės.

Turite klausimų? Susiekite su mumis.

Susisiekite su mumis

Turite klausimų, ar reikalinga pagalba? Susisiekite su mumis ir atsakysime į visus klausimus.

Kategorijos

Nemokama ir neįpareigojanti konsultacija

Turite klausimų ar reikalinga pagalba? Tuomet užsiregistruokite nemokamai ir neįpareigojančiai konsultacijai. Išsiaiškinsime Jūsų poreikį, supažindinsime su mūsų produkcija ar sukursime individualų sprendimą tik Jums.