perks-logo

Verslo dovanos partneriams
bei klientams

Norite padovanoti ką nors išskirtinio ir unikalaus?
Dažniausiai geriausia verslo dovana yra ta, kurią
galima suvalgyti. Todėl dauguma mūsų atrinktų
originalių verslo dovanų yra kokybiškas, geras
maistas, kurį ragavo ne kiekvienas, o pirmą kartą
paragavus norisi iš karto pakartoti. Savo kūrybiškumą
taip pat išnaudoti galite susikūrę savo individualų rinkinį.

Verslo dovanos partneriams bei klientams

Norite padovanoti ką nors išskirtinio ir unikalaus? Dažniausiai geriausia verslo dovana yra ta, kurią galima suvalgyti. Todėl dauguma mūsų atrinktų originalių verslo dovanų yra kokybiškas, geras maistas, kurį ragavo ne kiekvienas, o pirmą kartą paragavus norisi iš karto pakartoti. Savo kūrybiškumą taip pat išnaudoti galite susikūrę savo individualų rinkinį.

Kasdienai ir po darbo valandų

Verslo dovanos partneriams ir darbuotojams

Įmonės gimtadieniai

Dėmėsys ir smulkemnos, kurias įvertina kiekvienas. Nustebinkite savo klientus ir partnerius

Naujiems partneriams

Parodykite dėmėsį naujiems partneriams ir klientams, tai padės sukurti ilgalaikį ryšį

Papildomas dėmesys

Jūsų sėkmės priklauso ir nuo Jūsų klientų bei partnernių. Nustebinkite netikėtai ir sukelkite šypseną

Dovanų rinkiniai Kalėdoms

Švenčiu metu priminkite, kad vertinate savo partnerius ir klientus, o sėkmingai veikti galite tik kartu

Turite idėjų?
Padėsime jas įgyvendinti.

Rinkitės iš mūsų visos kolekcijos ir padėsime
išrinkti dovanas pagal Jūsų poreikį ir biudžetą
įvairioms progoms.

Turite idėjų? Padėsime jas įgyvendinti.

Rinkitės iš mūsų visos kolekcijos ir padėsime išrinkti dovanas pagal Jūsų poreikį ir biudžetą įvairioms progoms.

Verslo dovanos papildoma informacija

Verslo dovanos yra skirtos Jūsų esamiems ar būsimiems verslo partneriams bei klientams. Kaip jau žinote, Jūsų verslo sėkmė priklauso ne tik nuo Jūsų pačių sunkaus darbo, bet ir nuo sėkmingo bendradarbiavimo su tais, kurie kasdien prisideda prie Jūsų verslo kūrimo. Verslo dovanos padeda sustiprinti ir puoselėti ryšius su svarbiausias ir ištikimiausiais klientais, todėl svarbu juos nustebinti aukštos kokybės, originaliomis, dovanomis. Mes, perks.lt, padėsime Jums tikslingai išsirinkti verslo dovanų rinkinius, kurie nustebins ir primins apie Jus ir Jūsų verslą.

Ką dovanoti verslo partneriams ir klientams?

Jei vykstate į konferenciją ar klientų susitikimus, tuomet visuomet galite dovanoti Jūsų įmonės logotipu pažymėtas rašymo priemones, užrašų knygutes, skėčius, puodelius, medžiaginius maišelius ar kitus smulkius aksesuarus, kurie primins apie Jūsų įmonę ir taip Jūs parodysite dėkingumo ir dėmesingumo gestą. Mes nuolatos stebime rinką ir pildome savo asortimentą patikrintais, kokybiškais, produktais.

Jei norite nustebinti verslo partnerius ar klientus dovanomis netikėta proga, pavyzdžiui, norėdami parodyti išskirtinį dėmesį ar pasveikinti Juos su įmonės gimtadieniu, tuomet rekomenduojame dovanoti valgomas / suvartojamas dovanas. Šios dovanos visuomet yra geras pasirinkimas, nes yra paprastos, tačiau tinkančios visomis progomis. Turime išskirtinius, savo išvaizda ir skoniu traukiančius produktus, kurie tikrai patenkins kiekvieno kliento poreikius.

Kada dovanoti verslo dovanas?

Verslo dovanas įprasta dovanoti žiemos, pavasario švenčių progomis t.y. Kalėdų, Velykų progomis. Tačiau jei tikrai norite parodyti išskirtinį dėmesį savo verslo partneriams ir klientams, tuomet rekomenduojame juos nustebinti netikėtai ir pasveikinti be priežasties arba mažiau populiariomis progomis, pavyzdžiui, kliento įmonės gimtadienio proga, Jūsų įmonės gimtadienio proga, praėjus metams nuo bendradarbiavimo pradžios. Jei įmonė vykdo specifinę veiklą, tuomet galite juos pasveikinti ir tos profesijos minėjimo proga. Taip pat, jei norite pagerinti šansus pritraukti naujų klientų ar partnerių, galite Jiems nusiųsti verslo dovaną dar prieš prasidedant bendradarbiavimui ar pasirašius bendradarbiavimo sutartį. Žinoma, visuomet geriausia, kai dovanas puošia Jūsų įmonės logotipas, spalvos ir šūkis. Šiuo pasirūpintume būtent mes.

Ką mes galime pasiūlyti verslo dovanoms?

Jei darbuotojų dovanoms įpasta dovanoti dėvimą atributiką, verslo partneriams tokios dovanos retai kada tinka. Todėl siūlome rinktis iš valgomų ar geriamų, kokybiškų produktų, kuriuos mes atrinkome ir žinome, kad juos tikrai verta išbandyti. Galima rinktis iš kavos, arbatos, prieskonių, becukrių šokoladų ar batonėlių, kokybiško medaus, ir įvairių kitų prekių. Mūsų asortimentas yra kruopščiai atrenkamas ir nuolatos pildomas kokybiškais produktais, taip pat didžiulį dėmesį skiriame lietuviškoms, ekologiškoms ir sveikoms prekėms.

Verslo partneriams ir klientams galite dovanoti dažnai naudojamus ir reikalingus aksesuarus, pavyzdžiui, gertuves ar termosus, puodelius, užrašų knygutes, rašiklius, medžiaginius maišelius, skėčius ir kitus reikmenis.

Verslo dovanos Kalėdoms

Žiemos šventės, Kalėdos ir Naujieji metai yra pats populiariausias metas, kada įmonės nusprendžia nustebinti ir parodyti dėmesį savo verslo partneriams, klientams ir darbuotojams. Tam, kad visas dovanų parinkimo procesas vyktų sklandžiai ir efektyviai, mes esame paruošę jau iš anksto sukurtus verslo dovanų rinkinius, kuriuos atrinkome su meile, dideliu atsidavimu ir bendraudami su skirtingais tiekėjais. Šie rinkiniai yra papuošiami Jūsų įmonės spalvomis ir logotipu, kad klientas galėtų puikiai įvertinti ir atpažinti Jūsų padovanotas dovanas. Jei turite idėjų ir norite susikurti savo atskirą verslo dovanų rinkinį Kalėdoms ar kitai progai – galite tai taip pat padaryti. Tiesiog išsirinkite iš mūsų turimų produktų ir, gavus užsakymą, mes Jus pakonsultuosime ir suderinsime su Jumis visas detales. Taip pat galime Jums padėti sukurti originalų, individualų dizainą dovanoms, kad Jūsų dovanos tikrai išsiskirtų iš kitų. 

Mūsų teikiamos paslaugos

Puoselėti ilgalaikius ryšius su savo klientais ir partneriais yra labai svarbu, todėl mes padėsime Jums išsirinkti, sukurti ir pagaminti verslo dovanų rinkinius ar pavienes dovanas, kuriomis Jus nustebinsite savo svarbiausius partnerius. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų norimas ar mūsų sukurtas dizainas atsidurtų ant dovanų ar pakuočių ir taip visos dovanos būtų papuoštos Jūsų įmonės logotipu arba šūkiu. 

Kaip su mumis susisiekti?

Pateikite užklausą mūsų kontaktų puslapyje arba rašykite mums į [email protected], paskambinkite nurodytu telefonu arba išsirinkite prekes ir atlikite preliminarų užsakymą mūsų puslapyje. Gavus užsakymą, Jus pakonsultuosime, padėsime rasti geriausią sprendimą ir parengsime galutinį pasiūlymą.

Nepamirškite, kad kartais net mažos dovanos sukelia didžiules ir nuoširdžias šypsenas.

Populiariausios kategorijos

Visi produktai

Apranga 
Džemperiai su logotipu
Marškinėliai su logotipu
Kepuraitės su logotipu
Liemenės su logotipu
Polo marškinėliai su logotipu
Striukės su logotipu

Gėrimui ir maistui
Gertuvės su logotipu
Gertuvės / termosai su logotipu
Pietų dėžutės su logotipu
Puodeliai su logotipu
Termo puodeliai su logotipu

Kuprinės ir krepšiai
Kuprinės su logotipu
Krepšiai su logotipu
Šaltkrepšiai su logotipu
Maišeliai su logotipu
Kompiuterio dėklai su logotipu

Ofisui ir aksesuarai
Skėčiai su logotipu
Kaklajuostės su logotipu
Rašikliai su logotipu
Užrašų knygutės su logotipu
Rankšluosčiai ir pledai su logotipu
Technologijos
Namams
Įrankiai

Rinkiniai
Dovanų rinkiniai
Onboarding / welcome kit’ai darbuotojams
Dovanos darbuotojams

Įmonės darbuotojus nustebina įvairiomis progomis (pirmoji darbo diena, gimtadieniai, įmonės gimtadieniai ar žiemos šventės). Populiariausi ir didžiausiai šypsenas sukeliantys pasirinkimai:

Onboarding box‘ai / welcome kit‘ai – naujokams, nudžiugins pirmąją darbo dieną

Džemperiai su logotipu arba marškinėliai su logotipu – sukurs komandinę nuotaiką

Kuprinės su logotipu – praktiška ir patogi dovana

Gertuvės su logotipu –  naudinga ir po darbo valandų

Puodeliai su logotipu – papuoš ofisą ir reprezentuos Jūsų įmonę

Darbuotojų rinkiniai, marškinėliai, džemperiai, kuprinės, puodeliai ir visi kiti produktai gali būti papuošti logotipais. Pasirinktiems produktams rekomenduosime geriausius metodus, padėsime paruošti maketus ir parinkti tinkamą dizainą. Populiariausi metodai, kuriais puošiame atributiką:

– Siuvinėjimas

– Tampografija

– Šilkografija

– DTG spauda

– Graviravimas

– 360 spauda / graviravimas

Netaikome minimalaus užsakymo kiekio, nes mums svarbu patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius. Svarbu suprasti, kad užsakomas kiekis turi įtaka kainai, todėl išsiaiškinus Jūsų poreikė pateiksime geriausią galimą sprendimą.

Gamybos trukmė priklauso nuo užsakomų produktų ir jų kiekio, bei sezono. Gamyba gali trukti nuo 1-5 dienų, tam tikrais atvėjais ir apie 5-14 dienų. Visuomet apie terminus informuojame modeliuojant galutinį užsakymą ir prisitaikome prie Jūsų poreikių.

Norite nustebinti savo darbuotojus ar verslo partnerius? Susisiekite su mumis.

Apie Mus

Jau daugelį metų kartu su randu.lt darbuotojų paieškos platforma padedame įmonėms rasti darbuotojus. Laikui bėgant supratome, kad svarbu ne tik surasti tinkamus darbuotojus, bet ir atrasti būdus, kaip juos skatinti bei motyvuoti. Taip gimė idėja sukurti perks.lt, kuri padeda įmonėms ne tik nudžiuginti ir paskatinti darbuotojus, bet ir priminti, jog be laimingų darbuotojų, nėra ir sėkmės.

perks-logo
randu logo

Turite klausimų? Susiekite su mumis.

Susisiekite su mumis

Turite klausimų, ar reikalinga pagalba? Susisiekite su mumis ir atsakysime į visus klausimus.

Kategorijos

Nemokama ir neįpareigojanti konsultacija

Turite klausimų ar reikalinga pagalba? Tuomet užsiregistruokite nemokamai ir neįpareigojančiai konsultacijai. Išsiaiškinsime Jūsų poreikį, supažindinsime su mūsų produkcija ar sukursime individualų sprendimą tik Jums.